Lepo je biti pater na Sveti Gori

Celoten pogovor je objavljen na »Vedno, ko človek pride do dna, je priložnost za odriv navzgor« (svet24.si) Biti frančiškanski pater na Sveti Gori je lepo. Pogosto rečem, da je nasploh biti duhovnik nekaj najlepšega. Duhovnik ima pred seboj ljudi, ki…








